Domar

Rovinj, Croatia

Oglas više nije dostupan.

Domar

Tražimo pouzdanog domara koji brine o našim Zigzag apartmanima i Hotelu Valdibora obavljajući poslove održavanja i koordinirajući vanjske suradnike

Mjesto rada: Rovinj

Broj otvorenih pozicija: 1

Vrsta zaposlenja: Puno ili nepuno radno vrijeme, s mogućnošću stalnog zaposlenja

Opis posla:

  • Odgovornost za svakodnevno odrađivanje zadataka iz područja popravaka (elektroinstalacije, vodoinstalacije), montaže namještaja, sanitarija i sl., održavanja hotela i apartmana
  • Obavljanje rutinskih poslova održavanja
  • Izvršavanje manjih popravaka
  • Kontrola i nabava potrošnog materijala za rad
  • Odgovornost za koordiniranje vanjskih specijaliziranih servisa za održavanje sustava grijanja i/ili hlađenja
  • Vođenje potrebnih evidencija
  • Obavljanje manjih stolarskih popravaka

Uvjeti:

  • Odgovorna, motivirana osoba sa izraženim sposobnostima planiranja i organizacije posla
  • Spretnost u riješavanju različitih zadataka paralelno
  • Polaganje pažnje na detalje, preciznost
  • Samostalnost u radu, opća snalažljivost

Očekivanja od kandidata:

  • Stručna sprema min. SSS
  • Višegodišnje radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Dinamičnu, ali ugodnu radnu atmosferu